Князь Монако Альбер отримав позитивний результат тесту на коронавірус.

Про це стало відомо з офіційної заяви князівського палацу.

Альбер II, глава князівства Монако, продовжує працювати зі свого дому, і його стан здоров’я не викликає занепокоєння, заявили у князівському палаці.

Інформація про зараження князя з’явилася через три дні після того, як Серж Телле, прем’єр-міністр міста-держави, також отримав позитивний результат тесту на коронавірус.

Таким чином, князь стане десятим жителем Монако, який заразився коронавірусом, оскільки уряд Монако оголосив в середу, що число випадків захворювання в князівстві становить дев’ять.

Кілька годин тому принц Альберт II оголосив про посилення заходів в Монако, спрямованих на запобігання поширенню вірусу.

Нагадаємо, 19 березня стало відомо про зараження коронавірусом головного переговірника ЄС з питань Brexit Мішеля Барньє. Про це він написав у своєму Twitter.

“Я хотів би повідомити вам, що у мене позитивний результат тесту на COVID-19. Я в порядку, моральний дух в повному порядку. Я, природно, дотримуюся всіх інструкцій, як і моя команда. Для всіх тих, хто вже постраждав, і для всіх тих, хто зараз знаходиться в ізоляції, ми пройдемо через це разом”, – написав Барньє.