eree

Коаліція буде створена або сьогодні, або після 7-го квітня. Про це в кулуарах Ради повідомив журналістам нардеп від БПП Сергій Лещенко, передає Корупція.Інфо.

"Моє бачення таке: сьогодні президент летить до Америки. З Америки він летить до Японії, з Японії він повернеться 9 числа або 7-го. У нас 10 днів буде повної невизначеності, тому, думаю, буде коаліція, якщо сьогодні нічого не буде, то вона буде, скоріше, тільки після 7-го числа", – заявив Лещенко.

Як повідомлялося раніше, "Батьківщина" нібито вимагає гарантій ухвалення 18 законопроектів для вступу до коаліції. Вчора о 12:15 мали відбутися переговори щодо формування коаліції між НФ, БПП та "Батьківщиною". Однак, як повідомляли деякі депутати, "Батьківщина" нібито висунула нові вимоги, що призвело до нових консультацій і затягнуло процес. Сьогодні Юлія Тимошенко повідомила, що жодних нових вимог вона не висувала, у неї залишаються 5 традиційних для політсили вимог, і вступу до коаліції до їх виконання не буде. Інформацію партнерів Тимошенко назвала "провокацією".