У коаліційній угоді немає пункту про зняття депутатської недоторканності.

Хоча всі суб'єкти коаліції в тій чи іншій формі давали публічні обіцянки, а в БПП було прийнято ще й внутрішнє рішення про скасування недоторканності.

Про це повідомив журналіст, депутат партії БПП Мустафа Наєм

Будемо сподіватися, сталася якась прикра помилка і в документ внесуть правку. Для мене це мало не спогад дитинства – все десять років роботи журналістом я був свідком неприкритого неперстнічества з цього питання. Пора вже і честь знати.

 
Верховна рада VIII скликання повинна раз і назавжди покінчити з цим архаїзмом. Будемо вимагати, наполягати й домагатися, щоб це було прописано в кінцевому варіанті коаліційної угоди.

Також він додав:

Окремо для тих, хто вважає зняття недоторканності популізмом, який поставить під загрозу незалежність депутата. Я вважаю, що максимум коли депутат потребує захисту – це на час виконання ним своїх прямих політичних обов'язків на робочому місці. Наприклад, під час виступу в парламенті, при прийомі громадян і т.п. Весь інший час він повинен бути як усі смертні без скоринки. І найголовніше, соромлюся запитати: а кому власне ця недоторканність допомогла при Януковичі?