Кадри Авакова: Запорізьку поліцію очолила людина Януковича.

Нелюстрований полковник поліції Олег Золотоноша завдячує стрімкій кар'єрі "регіоналам", повідомляє Корупція. Інфо

Національну поліцію в Запорізькій області очолив Олег Золотоноша з Дніпра, якого представив заступник міністра внутрішніх спра Олексій Руденко.

Зазначають, що у свої 35 років Золотоноша носить звання полковника поліції та кандидата юридичних наук.

У 2002-му закінчив Юридичну академію МВС.

Кілька років поспіль працював оперуповноваженим відділу Держслужби боротьби з економічною злочинністю.

З 2007 по травень 2009 року працював у відділі протидії злочинам в бюджетній сфері, у відділі боротьби зі злочинами в сфері земельних відносин в Дніпропетровській області.

З січня 2013 по червень 2014 року Золотоноша був заступником начальника оперативно-аналітичного управління боротьби зі злочинами в базових галузях і сферах економіки Департаменту ДСБЕЗ МВС.

Згодом, там же, на Дніпропетровщині, на кілька років Золотоноша сідає в крісло начальника Управління протидії злочинності в сфері економіки ГУМВС.

При цьому, як свідчить інформаціяв ЗМІ, у біографії Олега Золотоноші значаться факти, які пов’язують його з бандитським "режимом Януковича".

Так, саме завдячуючи "регіоналам", які зараз перебувають у розшуку, Золотоноша зробив легкий підйом в кар’єрі. Свого часу юнак був представлений екс-міністру МВС Віталію Захарченку, як перспективний і відданий "режиму" професіонал.

Після цього на Золотоношу "посипалися" високі призначення, дострокові звання, численні нагороди, заохочення та премії.

Коли Захарченко "накивав п'ятами", "молодого й перспективного" у травні 2014 року пригрів біля себе Арсен Аваков. Замість "люстрації" міністр МВС зробив Золотоноші подарунок – підвищив до полковника.

Водночас, завдяки чому Олегу Золотоноші вдалося вийти "сухим із води" залишається під питанням.