Народний депутат України, голова партії "Відродження" Віктор Бондар розкритикував колег по парламенту, які запевняли, що не голосуватимуть за введення воєнного стану, проте в останню мить все ж зробили це.

Він зазначив, що подібними тактиками їм не вдасться обдурити виборців. Оскільки люди бачать їхні гучні обіцянки і реальні вчинки. Свою позицію парламентар виклав на особистій сторінці у Facebook.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

"Багато хто з лідерів фракцій виступали, робили заяви, що ніколи і за жодних умов. А потім просто тихо проголосували! При цьому за п'ять хвилин до голосування деякі з них приходили до нас і просили не здати назад і тримати позиції. А потім вони побігли голосувати сподіваючись, що всіх надурили! Кого ви дурите?! Люди все бачать!!! І ваші гучні заяви, і ваші реальні голосування!!!" — обурився Бондар.

Він зазначив, що "Відродження" відмовилася голосувати за воєнний стан, оскільки вважає цей крок за нинішніх умов театром. За словами нардепа, його соратники не почули від влади ключової відповіді на питання, навіщо зараз потрібні такі радикальні заходи?

"Які першочергові кроки на цих 30 днів? Чи розриваємо дипломатичні, транспортні, торговельні та інші відносини з Російською Федерацією? Економічні запобіжні заходи і резерви готуємо? Що буде з валютним курсом? Які перспективи отримання траншу МВФ у разі воєнного стану? Які військові загрози? Що далі? Що дасть воєнний стан на території 10 областей? Єдина відповідь — спочатку була спроба перенести вибори, а потім після провалу відбулася друга спроба, щоб знайти вихід для влади з пікантної ситуації", — вважає Бондар.

Він додав, що твердість своєї позиції зберіг до кінця й одразу чесно заявив, що не голосуватиме за введення воєнного стану. На підтвердження своїх слів політик опублікував поіменні результати голосування "Відродження".