Головні новини України
Подобається

Кого з українців позбавлять субсидії: з’ясувалися нюанси

12/05/2018     Автор: Катерина Гук
Кого з українців позбавлять субсидії: з’ясувалися нюанси

В Україні на субсидію не зможуть претендувати сім'ї, які проживають у квартирах площею понад 120 кв. м або будинках площею понад 200 кв. м, за винятком багатодітних сімей та дитячих будинків сімейного типу. Ця норма викликає питання, так як можуть утворитися "лазівки", передає Корупція.Інфо.

Про це йдеться у статті ZN.UA. Так, за її словами, в результаті, сім'я з п'яти чоловік, у якій дохід отримують мати, батько і бабуся-пенсіонерка, а діти – неповнолітні, незалежно від рівня сукупного заробітку буде позбавлена ​​субсидії, якщо живе в квартирі площею 121 кв. м.


А сім'я з одного працездатного, яка проживає в квартирі в 111 кв. м, субсидію отримати зможе, треба тільки, щоб декларовані доходи "вписалися" в формулу, підкреслює він.

"По-друге, право на отримання субсидії втратять власники автомобілів, випущених після 2013 року, незалежно від того, чи було авто куплено в кредит, подаровано або передано у спадок", – відзначає автор.

Популярне: «Дитина від Януковича, скандали і ферма з виробництва сперми»: Куди поділася і чим займається скандальна коханка Віктора Федоровича

По-третє, йдеться у статті, з травня 2018-го нові заяви на надання субсидій та декларації про доходи повинні бути подані: непрацюючими особами працездатного віку, у яких або відсутні доходи, або вони менше мінімальної заробітної плати; внутрішньо переміщеними особами (вони зможуть оформити субсидію без договору оренди житла – на підставі заяви та декларації, із зазначенням складу домогосподарства); особами, члени сім'ї яких не зареєстровані за адресою домогосподарства; орендарями квартир чи будинків; особами, зареєстрованими в житловому приміщенні, але фактично в ньому не проживають; сім'ями, у яких відбулися зміни у складі; сім'ями, які за станом на травень 2018 р. мають прострочену більш як два місяці заборгованість по оплаті за житлово-комунальні послуги.