Біографія дівчини- таємниця за сімома замками, не дивлячись на те, що вона ставала героїнею великих скандалів, про неї майже нічого не відомо. Редакція Корупція.Інфо з'ясувала, ким насправді є Діна Пімахова.

Про дитинство вдалося дізнатися не багато, Діна Луценко (її дівоче прізвище) народилася в Запоріжжі. Там же і отримала вищу освіту за спеціальностями правознавство та державне управління в сфері національної безпеки. Дівчина з самого початку точно і виважено знала, чого хоче добитися.

Популярне: "Ех, Надя, що ти накоїла…": Сусіди Савченко розкрили приголомшливу правду про нардепа

У 1999 році вона закінчує університет і за дуже короткий час стає заступником обласного відділу Державної виконавчої служби. Багато вже тоді придивлялися до молодої дівчини із запаморочливою кар'єрою. У 2007 році вона виходить на новий рівень, отримуючи місце начальника Міністерства екології та природних ресурсів. Через три роки вона стає директором Департаменту паспортного контролю та громадянства Державної міграційної служби.

Але пік її кар'єри досягає в 2017, коли вона стає першим заступником голови Міграційної служби України.

Про ніким не відомоу дівчину, яка змогла за такий короткий термін пройти шлях від рядового помічника до заступника великого чиновника ходили різні чутки. ЗМІ заявляли про те, що за даними співробітників Мін'юсту України величезною гідністю дівчини, яка допомагла їй досягти таких вершин, була «безвідмовність» і не принциповість, головне для Пімахової була посада свого партнера. А ось на посаду заступника ДМСУ її проштовхував ні хто інший, як Геннадій Москаль, з яким вона була знайома ще з Запоріжжя.

У 2017 році навколо неї розвернувся величезний скандал. Виявилося, що дівчиною зацікавилися співробітники НАБУ, які під прикриттям провокували її на хабар. Після чого, вона погодилася, зажадавши тридцять тисяч доларів. Але Пімахова виявилася не промах і звернулася в СБУ, які і затримали співробітника іншого відомства. Після чого почалися сварки між СБУ і НАБУ за те, хто був винен у зриві операції, і хотіла взяти Діна цей хабар чи ні.

Історія не закінчена дотепер, буквально в січні в її будинку провели обшук, де вилучили незаконно оформлені паспорти різних країн, які за словами співробітників НАБУ вона реалізувала за хороші суми, крім цього там були і водійські посвідчення та інші документи. Майно заарештували і тимчасово вилучили. Буквально тиждень тому вона подала заяву про звільнення зі своєї посади.

Ще не відомо, чи дійсно вона брала хабарі, але дивним здається той факт, що Пімахова купила квартиру в Києві вартістю понад один мільйон гривень, при тому, що зарплата у чиновниці всього 120 000 на рік. У 2012 вона купила ще одну, вже за три мільйони, але правда відразу переписала нерухомість на свою маму. Є у неї і Porshe Сayenn. Свою 72-х річну бабусю вона теж не обділила, й подарувала тій позашляховик Toyota Sequoia