Віктор Ющенко найнеординарніший і найсуперечливіший президент незалежної України. Він запам’ятався українцям аукціоном небувалої щедрості , крилатими фразами  і конфліктом з Юлією Тимошенко. 

Як би не критикували третього президента, беззаперечним є його внесок в розвиток української культури. 

Ющенка звинувачують у слабкості, нерішучості, постійних ваганнях у прийнятті рішень. Але найбільшим його недоліком є те, що він так і не зумів згуртувати навколо себе вірну, професійну команду, учасники якої б дивились в одному напрямку. Його часто критикували за надмірну схильність піддаватись впливу оточення, так званих “любих друзів”, серед яких було чимало впливових жінок. Можливо, саме вони відіграли вирішальну роль у формуванні поведінки Президента.

І так, сьогодні редакція Корупція Інфо спробує розібратись. 

Розпочалось все на посаді заступника головного бухгалтера колгоспу на Франківщині. Там він знайомиться з донькою голови колгоспу, але все закінчується після того, як його забирають в армію. Про цю жінку в його житті невідомо абсолютно нічого, навіть імені.

В 1977 році, після армії, він знайомиться зі студенткою педагогічного інституту Світланою Колесник і одружується з нею. Вони переїжджають в Київ, де він стрімко піднімається кар’єрними сходами. 

І саме в той час в його житті з’являється ще дві жінки, які відіграли важливу роль в його подальшому рості.

Світлана на той час присвячує себе сім’ї і світському способу життя, матеріальне положення управляючого банку цьому сприяє. Стосунки з чоловіком погіршуються і він звертає увагу на доволі симпатичну помічницю банку – Лідію Поречкіну. Близькою подругою сім’ї стає Тамара Кисельова, співробітниня “Спортивної газети”.

Тамара і Лідія були жінками активними і впливовими. Маючи зв’язки в комсомольських колах, вони знайомлять Віктора Андрійовича з потрібними людьми наближеними до Леоніда Макаровича Кравчука. Це відіграло неабияку роль в його призначенні на пост голови НБУ. Ющенко, як і потім, не умів вправно вирішувати ділові питання, а Лідія і Тамара активно йому в цьому допомагали. Важко сказати, чи було б можливим це призначення без них. 

За чутками, з Поречинковою в нього не були не лише ділові стосунки, пару бачили разом і в неробочий час. Шлюб Віктора Андрійовича розпадається, а Світлана Колесник назавжди пропадає з його життя. 

Але майбутній президент знаходить собі не менш вигідну партію, ніж Лідія Поречинкова. Нею стає американка українського походження Катерина Чумаченко. Освічена і впливова жінка з корисним досвідом роботи  в Державному департаменті США. В кругу спілкування Катерини Чумаченко в Україні було чимало впливових людей. Серед них  міністр юстиції Лавринович, глава міжнародного відділу Руху Лозовий , депутати-рухівці і Марта Коломієць – перша закордонна журналістка, яка потім відіграє важливу роль у популяриції Ющенка на Заході. 

Саме після одруження з Катериною Чумаченко розпочинається кар’єрний підйом Віктора Андрійовича. Тоді починають говорити про великий вплив теперішньої дружини на майбутнього президента. Через рік, під час візиту Леоніда Кучми до США, Альбер Гор просить призначити Віктора Ющенка прем’єр-міністром України. 

Тоді біля нього з’являється ще одна не менш впливова жінка  – Віра Іванівна Ульянченко. І варто зазначити, що не без допомоги Катерини Чумаченко, з якою вони давні подруги. Ще на початку 90-х, вона допомагає “свалити” Вірі Іванівній в США і уникнути кримінальної відповідальності за аферу з “Бласко”. Багато хто вважає, що під час прем’єрства Ющенка, саме Ульянченко ще з декількома політичними фігурами фактично керувала урядом.


Популярне: "Вже 18 тіл ми змогли витягнути на поверхню…": Потужний вибух газового балона на весіллі, багато загиблих і…

Вірна соратниця не покидає його і часи президенства. І, навіть, удостоюється звання “Мами Віри” для Ющенка.

Як бачимо, Віктора Андрійовича як магнітом все життя тягнуло до впливових і сильних жінок, які стали доленосними в його житті.

Винятком хіба що є перша дружина Світлана Колесник. Навколо цієї жінки було багато чуток. Одна з них: ніби-то вона була похресницею відомого банкіра Вадима Гетьмана, вбитого в 90-х. Але Світлана це заперечувала.
Інформація про неї спливала ще кілька разів. Воостаннє це було під час президентської кампанії в 2004 році. ЗМІ пустили чутку ніби її вбили, що виявилось неправдою.

Про те, як склалась її подальша доля відомо дуже мало. Вона нібито вийшла ще раз заміж за бізнесмена, молодшого на 10 років і зараз допомагає йому в бізнесі.