Апеляційний суд області залишив вирок Гадяцького райсуду без змін, передає Корупція Інфо

За судовим рішенням – 39-річна жінка проведе 7 років за ґратами.

Ростислав Яроцький, прокурор прокуратури області, інформує про події серпня 2014 року, що передували судовій справі: "До жительки одного із сіл Зіньківського району чіплявся 42-річний громадянин – родина прихистила його у себе, позаяк не мав постійного місця проживання. На крик дружини, що поралася по господарству, прибіг чоловік. Виникла жорстока бійка. Обухом сокири жінка вдарила залицяльника по голові. Після отриманого удару він вже не піднявся із землі, лише щось намагався сказати".

Якоїсь допомоги постраждалому не надали. Чоловік "амазонки" просто пішов у будинок. Уже неживого тільки на 3-й день після події чоловік та жінка вивезли залицяльника з дому та неподалік кладовища закопали.

"Односельці характеризували сім’ю не як зразкову, – розповідає прокурор. – Тут спиртним дуже часто зловживали. Навіть у день трагедії усі були напідпитку".

Жінку засудили за умисне тяжке тілесне ушкодження, яке призвело до смерті потерпілого. А її 49-річного співмешканця – за ненадання допомоги потерпілому, який перебував у небезпечному для життя стані. Протягом 2 років іспитового строку він повинен з’являтися у органи для реєстрації, повідомляти про зміну місць проживання і роботи.