Державна прикордонна служба України попередила про уповільнення руху в пункті пропуску “Шегині”. Інцидент стався через знеструмлення. Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України на своїй сторінці в Facebook.


“Через вихід з ладу трансформаторної підстанції пункт пропуску в Шегині частково знеструмлений. До усунення несправностей фахівцями рух через пункт пропуску “Шегині” загальмовано”, – повідомили прикордонники.

Держприкордонслужба закликає подорожуючих врахувати цю інформацію при виборі пункту пропуску для перетину державного кордону.

Популярне: “Задерла спідницю та просила взяти аналізи”: В Одесі слідчий поліції влаштувала п’яну ДТП
Раніше подібна ситуація із перетином державного кордону була на пункті пропуску “Нова Гута”. Тоді на кордоні із Білоруссю застрягли десятки автобусів з туристами.

Як повідомив представник Державного прикордонного комітету Антон Бичковський, з полудня 14 липня туристичні групи по 6 автобусів прибували до пункту пропуску у Новій Гуті. З 14.00 близько 20 рейсових автобусів чекали проходження кордону.


«Це говорить про недостатньо ефективне планування маршрутів з боку туроператорів. Туристичні компанії не враховують рекомендації Держприкордонкомітету про рівномірний розподіл автомобільних перевезень груп туристів, що прямують як на відпочинок, так і повертаються в країну», – розповів Бичковський.

За словами чиновника, були задіяні всі робочі місця із залученням резервів.