Зупинилося серце знаменитого артиста, його колеги повідомили трагічну новину.

Радянський і білоруський актор театру і кіно Августин Милованов помер у віці 82 років. Інформація про це з'явилася на сайті мінського Національного академічного театру імені Янки Купали.

«Пішов з життя наш колега, друг, натхненник, викладач і артист надзвичайної сили Августин Лазаревич Милованов», – сказано в повідомленні. Причина смерті не уточнюється.

Серед найбільш відомих робіт з його участю – «Бронзовий птах», «Державний кордон», «Закон», «Терористка: Особливо небезпечна», «Вся королівська рать» і «З пекла в пекло», «Каменська».

Милованов працював в театрі імені Якуба Коласа, а пізніше служив в Національному академічному театрі імені Янки Купали. Саме в колективі Купалівського театру він знайшов і свою любов – майбутню народну артистку Білорусі Галину Толкачеву. У 2012 році у нього стався мікроінсульт, після чого народний артист Білорусі остаточно пішов зі сцени.

Раніше в Союзі кінематографістів Росії повідомили, що у вівторок, 16 липня пішов з життя знаменитий актор і режисер, улюблений мільйонами глядачів, Юрій Прохоров. Він помер у віці 79 років.