У грудні 2018 року шоумен Володимир Зеленський зустрічався з президентом України Петром Порошенком. Про це шоумен розповів "Українській правді", яка 18 січня розмістила у Facebook відео розмови про це.

На запитання, чия була ініціатива, Зеленський відповів: "Їхня. Запитати. "Ідеш? Не йдеш?"

За його словами, він заявив, що думає.

"А що я повинен був?.. Це правда була – я думав", – засміявся шоумен.

Він розповів, що під час зустрічі Порошенко пояснив йому складність ситуації у країні.

"Що він старається і що ви жартуєте там… "А ви так жартуєте, а я старааюся". Я йому кажу: "Ну це ж гумор. Гумор відображає суспільство". Гумор – це така легка, я вважаю, форма будь-якому керівнику країни, що дуже важливо, зрозуміти, де він живе, у якій ситуації. Мені здається, це завжди було", – зауважив Зеленський.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Варто нагадати, що Зеленський повідомив, що балотуватиметься у президенти України, у новорічну ніч. До цього він не заявляв про намір брати участь у виборах, але не відкидав такої можливості, зокрема, в інтерв'ю засновнику видання "ГОРДОН", журналісту Дмитрові Гордону.

Згідно з підсумками грудневого дослідження Центру "Соціальний моніторинг" та Українського інституту соціальних досліджень імені О. Яременка, лідерами президентських перегонів є лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко (18,6%), Зеленський (15%), кандидат від "Опозиційної платформи – За життя" Юрій Бойко (11,8%), глава "Громадянської позиції" Анатолій Гриценко (11,2%), Порошенко (10,7%).