Прокурор з Дніпра Сергій Борисов, який офіційно не володіє ніякою нерухомістю або машинами, переписав свої будинки і землю на тримісячного сина. У 2015 році немовля отримало в подарунок від батька два будинки на березі Дніпра загальною площею 483 квадрати і дві земельні ділянки під ними. Крім того, дружина прокурора володіє двома дорогими авто, кількома квартирами і приміщеннями в Дніпрі і Кривому Розі, передає Корупція.Інфо.

Популярне: Невимовний біль… На Львівщині поховали відомого ветерана АТО, який наклав на себе руки. Причина наводить жах

Сергій Борисов – начальник відділу нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах і інших заходів примусового характеру прокуратури Дніпропетровської області.

Як зазначають автори розслідування, згідно з деклараціями прокурора 2015 і 2016 років, Борисов отримав 452 тис. грн зарплати і 256 тис. грн пенсії. Нинішня дружина прокурора Ірина Борисова за 2 роки задекларувала дуже скромні доходи від своєї діяльності приватного нотаріуса – трохи менше 7 тис. грн.

Значно більші доходи дружина прокурора отримує у вигляді дивідендів. За два роки – майже 1,3 млн грн. Відомо, що дивідендами є виплати власникам корпоративних прав. Однак ні в одній з декларацій не вказано, що Ірина Борисова володіє будь-якими корпоративними правами. Зате в декларації вказано, що на рахунку в банку у неї досить значна сума – 6,8 млн грн.

Згідно з декларацією, дружина прокурора також отримує матеріальну допомогу по догляду за дитиною, а саме сином Володимиром Борисовим, 2015 року народження. Власне, син прокурора, якому немає ще 3-х років, має найбільшу кількість нерухомості в сім'ї.

24 липня 2015 року, коли Володимиру Борисову було всього 3 місяці, він отримав у подарунок 2 будинки на березі Дніпра загальною площею 483 м2, задекларована вартість яких становить майже 1,2 млн грн, а також земельні ділянки під цими будинками.

Такий цінний подарунок новонароджений отримав від свого батька-прокурора. У власності самого прокурора Борисова не залишилося жодного нерухомого або рухомого майна. У прокурора немає ніякого житла навіть у праві користування.

Крім сина, нерухомістю володіє і дружина прокурора. У її власності знаходиться квартира в Кривому Розі. Площа цього житла – 134 м2, а зазначена його вартість – 70 тис. грн. Однак сьогодні подібна квартира в цьому будинку коштує не менше 115 тис. дол.


Також дружина прокурора має 371 м2 нежитлових приміщень у Дніпрі, які їй подарували.


Ще одну квартиру, площею 33 м2, вона має у Дніпрі. Зазначена її вартість – 23 тис. грн.

Забезпечена житлом також і старша дочка прокурора Марина Борисова. В її власності знаходиться квартира площею 90 м2 за адресою: м Дніпро, вул. Електрична, 5. Саме за цією адресою розміщена прокуратура Самарського району.

Єдиним власником авто в сімействі Борисових є дружина прокурора. Вона володіє Toyota Rav4 2014 року випуску, придбаної за 28 тис. дол. (За курсом 2014 року).


Також у власності Ірини Борисової є BMW X6 2010 року випуску. Придбала дружина прокурора цей автомобіль у тому ж 2010 році.