Втікач з України, колишній нардеп від «Партії регіонів» Олег Царьов знову відзначився скандальною заявою з приводу України, передає Корупція.Інфо

Популярне:  Вона багато разів пaдaлa…: Головна підозрювана у вбивстві школярки на Житомирщині розповіла страшні деталі злочину

Екс-нардеп, який раніше намагався створити на території України «Новоросію» заявив, що Німеччина намагається захопити українські чорноземи і чорну металургію. Таку заяву Царьов зробив в ефірі одного з російських телеканалів. Також Царьов підкреслив, що Німеччина грала ключову роль під час Майдану. За його словами, нинішній мер Києва Кличко нібито був кандидатом в президенти України від Німеччини. Але він не пройшов співбесіду з Байденом і США вибрали на пост українського президента Порошенко, зазначив колишній «регіонал». Зараз же, за твердженнями Царьова, Німеччина намагається взяти під свій контроль чорну металургію, а також захопити українські чорноземи.

Не так давно, Царьов підірвав соцмережі ще більш дурним висловлюванням. На цей раз, Царьов вирішив висловити свою думку з приводу краху рейса MH17 на Донбасі. За словами Царьова, літак летів на висоті 8 тисяч квадратних кілометрів. Збити ж літак могли з гранатомета.

Також колишній народний депутат, скандальний екс "регіонал" Олег Царьов знаменитий своїм буйним і неоднозначним характером, а також неординарними заявами. Так, в одному з інтерв'ю Царьов запропонував зробити "суржик" другою державною мовою. На адресу політика постійно лунали погрози фізичної розправи і образи. Царьова навіть чекав  розлючений натовп, який його жорстоко побив. Політик довгий час перебував у важкому стані.

У свою чергу, генеральна прокуратура України порушила проти Олега Царьова кримінальну справу за статтею "Посягання на територіальну цілісність України", таким чином звинувативши його в сепаратизмі.           

Політика політикою, а сім'я для кожного – це святе. Про все по порядку.

Олег Анатолійович народився в Дніпропетровську в родині інженера-конструктора космічних кораблів (батько) і викладача в педагогічному інституті (мати). Перші роки життя Олег Царьов провів у бабусі і дідуся в селі Катеринівка Покровського району. Школу закінчив у місті Тернополі, віддавав перевагу хімії та фізиці. Захоплювався класичною боротьбою. По закінченню школи, здобув перемогу в очній фізико-математичній школі Московського інженерно-фізичного інституту, був поза конкурсом зарахований до ВНЗ. У 1992 році закінчив з відзнакою Московський інженерно-фізичний інститут за спеціальністю автоматика і електроніка фізичних установок і повернувся в своє рідне місто Дніпропетровськ. Свою другу половинку, дружину Ларису, Олег Царьов зустрів завдяки роботі … В банку. Майбутня дружина допомогла йому правильно заповнити фінансові документи. Трохи пізніше Олегу Анатолійовичу знадобився бухгалтер, він знайшов телефон тієї самої дівчини, і вона допомогла йому підготувати кілька квартальних звітів.

Тоді Олег, заробивши перші гроші, планував поїздити по світу, попрацювати в різних країнах. Але знайомство з Ларисою змінили все його плани, Олег Анатолійович зрозумів, що його щастя там, де Лариса. Царьов завжди з ніжністю говорить про дружину, називаючи її красивою, розумною, чуйною. 

Своє спільне життя молоді люди почали в крихітній квартирці в 18 квадратних метрів в Дніпропетровську. Незабаром у них з'явився син Максим (11 травня 1995 р.н.). Пізніше Лариса Царьова подарувала Олегу Анатолійовичу ще трьох дітей: дочка Ольгу (2 жовтня 1999 р.н.), дочку Катерину (11 жовтня 2003 р.н.), та ще одного сина Ігоря (1 квітня 2008 р .р.).

 Дружина Лариса – була помічником директора відкритого акціонерного товариства "Дніпропетровська паперова фабрика". За інформацією преси, діти Олега Царьова вчаться за кордоном. Старший син Максим закінчив британську школу Chigwell School і вступив до одного з найпрестижніших, що вважається третім за старшинством університетом на території Англії (поступаючись Оксфорду і Кембриджу) Durham University. Дочка Ольга вчиться в шотландській школі Grodonstoun. Хоча сам Олег Анатолійович неодноразово заявляв, що хотів би, щоб його діти жили в Україні і саме в цій країні реалізували всі свої мрії та прагнення, та не так склалося як гадалось.

Олег Царьов часто повторює, що сім'я для нього – основна цінність. Кожну вільну хвилину він намагається присвячувати своїй красуні-дружині і улюбленим дітям. Олега Анатолійовича з упевненістю можна назвати "супер-татом". За словами самого політика, він був присутній на всіх пологах, вміє міняти памперси, робити динамічну гімнастику для малюків, займається з дітьми плаванням.

Улюблене хобі сім'ї Царьова – це піші походи по гірській місцевості, які об'єднують всю сім'ю. Вони ходили з Алма-Ати на озеро Іссик-Куль, були в гірському поході на Алтаї, не раз відпочивали з наметами в Криму.

Олег Царьов впевнений, що жінка є неодмінною символом життя, навіть в нашому нинішньому прагматичному світі.

Зараз же скандальний "втікач" переховується в Росії, підливаючи своїми неоднозначними заявами олії у вогонь, тим самим роблячи картингу для пропагандистських ЗМІ