Савченко визнала некоректність опублікованих нею списків полонених.
Народний депутат України Надія Савченко заявила, що опубліковані нею списки полонених зараз некоректні, дані уточнюватимуть. 

Про це повідомляє Корупція. Інфо

«Списки повинні бути доповненими, вони не є на даний момент коректними, тому що інформація збиралася протягом 9 місяців, вона в основному вже застаріла. Її потрібно перевіряти і всім світом зібрати це буде набагато легше. І я надам запити у відповідні силові структури, чи ведеться в кожному підрозділі, в кожній відповідній силовій структурі список втрат. і якими вони вважаються – безвісти зниклими чи померлими, скільки з них отримали поранення. 

Далі я дам запити і буду співпрацювати, і до того співпрацювала, з Червоним Хрестом. У них є свій статут, вони за своїм статутом інформацію не розголошують, але вони долучають мою інформацію, і вони так само все роблять для того, щоб люди були обмінені, так само з ОБСЄ», – сказала Савченко.

На її думку, списки полонених повинні були бути надані всім світовим політикам, і в першу чергу «нормандській четвірці».

«Надалі, дійсно, ці списки президент України мав послати всім президентам, їх потрібно було поширити серед світових політиків і сказати, що це ті люди, поіменно, які йдуть за обміном в мінських домовленостях, в першу чергу ці списки повинні бути направлені «нормандській четвірці», і чому Росія досі не виконала ці умови. Списки не є точними на даний момент, але вони будуть уточнюватися», – сказала вона.

Савченко вважає, що хоч держава негативно ставитися до публікації списків, це змусило їх працювати над звільненням українських полонених.

«Всі служби, які підтримують або підпорядковані президенту, вони не можуть говорити про мої дії добре, вони завжди будуть критикувати. Але, принаймні, це змушує людей говорити, це змушує людей працювати», – додала Савченко.

Нагадаємо, 10 січня Савченко оприлюднила списки заручників на непідконтрольних владі України територіях Донбасу, українських політв'язнів, утримуваних у російських тюрмах і в окупованому Росією Криму, а також список осіб, яких керівництво «ДНР/ЛНР» хоче отримати від української сторони.

В свою чергу, у Службі безпеки України назвали опубліковані 10 січня списки некоректними.

11 січня народний депутат Надія Савченко опублікувала «скоригований» список.