Санкції не зупинили путінську агресію, але їх зняття стане для Кремля зеленим сигналом до вторгнення в Україну та країни Балтії.

В цьому переконана редактор канадського National Post, старший науковий співробітник Atlantic Council Діана Френсіс, повідомляє Корупція.Інфо.

 — Спроби умиротворення або капітуляції призведуть до того, що 2008 та 2016 будуть повторюватися знову і знову. Санкції повинні діяти, поки Путін не піде з Криму і Донбасу і не заплатить мільярди за завдані збитки. На щастя для Трампа, Путін загнаний в кут. Завдяки санкціям і низьким цінам на нафту золотовалютні запаси Москви стрімко вичерпуються, — відзначила вона в статті «Чим небезпечне нове перезавантаження з Росією».

У 2017 році світ чекає чергове російське перезавантаження від нового американського президента, але українці міцно стоять на шляху, розпочатому після мирної революції в 2014 році, в результаті якої був повалений корумпований контрольований Росією

На заході в Давосі, проведений українськими бізнесменами для залучення інвестицій у зростання IT-сектору і експортного сектору, один з організаторів сказав: «Від нас так просто не відмахнутися. Ми хочемо бути європейцями. Ми розплачуємося за це кров’ю. І ми продовжимо платити за це кров’ю. Все, що нам потрібно – це санкції проти РФ і летальна зброя, щоб викинути російських солдатів і російські танки з нашої країни».