Не вщухають емоції навколо резонансного вбивства 17-річної дівчини у селищі Вишнівець Збаразького району, передає Корупція.Інфо

Популярне: У самому центрі Львова сталася жахлива ДТП, автівку просто розчавило

Відтоді, як рідні підозрюваного у вбивстві підлітка, зневірившись у діях поліції, залучили до розслідування учасників популярного телешоу «Слідство ведуть екстрасенси», і правоохоронці, і люди з паранормальними можливостями навперебій намагаються довести, що правда на боці кожного з них.

Експерт-криміналіст телепроекту Наталія Костильова на своїй сторінці у Facebook оприлюднила нові результати розслідування та заговорила про необхідності ексгумації тіла.«Я вже сьогодні можу заявити, що характер ран, нанесених дівчинці і від яких вона загинула, свідчить про професіоналізм убивці і його високий зріст. Мінімально він мав би бути хоча б трохи вишим за Іру Мукоїду і мати п’ять пальців на руці, а не чотири, як у Васі Гнатюка. Для того, аби нанести удар в серце, людина повинна мати досвід чи підготовку мисливця або м’ясника, або військового.

Василь Гнатюк у даному випадку непідходяща кандидатура. Йому навіть, щоб оглушити таку дівчинку, як Іра, довелось би підскочити з жердиною, до того ж тієї трагічної ночі він був п’яний. А епопея зз знахідкою ножа – взагалі анекдот!

Дівчинку перед смертю катували та ґвалтували, і це робила не одна людина. Зараз ці факти поліція зачищає, а об’єднавшись з опікунами дівчинки, стає неможливою ексгумація, бо лише це допоможе провести повноцінне розслідування. Однак ініціювати ексгумацію можуть або родичі дівчинки, або поліція», – написала Костильова.

А ще експерт попередила, що якщо довго не виходитиме на зв`язок чи з нею щось станеться, то вона «нічого з собою робити не збирається»:

«В мене дуже багато причин, щоб жити. І справу Вишнівця постараюся довести до кінця, відповівши на всі ваші питання».