Дует "Потап і Настя" вже більше року на паузі, так як Настя Каменських вирішила зайнятися сольною кар'єрою. У той же час артисти підкреслили, що настане момент, коли вони возз'єднаються.

У програмі "Слава +" Настя Каменських зізналася, їх з Потапом дует досі на паузі через високу завантаженість.

"Це не брехлива пауза. Просто коли і як – це невідомо навіть нам з Льошею. Ми зараз займаємося своїми проектами, і ти не можеш просто взяти і почати робити щось третє, для цього потрібен правильний хід. У найнесподіваніший момент, коли цього ніхто вже не чекає, ми на милицях з Льошею вийдемо і заспіваємо", – стверджує Настя.

Крім того, артистка повідомила, що співпраця з Потапом принесла їй безцінний досвід: "Цей дует мені стільки всього дав. Коли я перебуваю, наприклад, в Америці і представляю свою пісню іспанською мовою, я досі приходжу до Потапа і кажу: "Спасибі за те, що ти мене багато чому навчив". І скільки ми лаялися на студії, але це колосальний досвід".

Варто зазначити, що Насті Каменських вже давно приписують роман з Потапом, однак пара дану інформацію не коментує. Зауважимо, що Потап розійшовся зі своєю дружиною Іриною Горовою і після,  доволі активно стали обговорювати їхні стосунки з Каменських.