Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков назвав міста, у яких нова патрульна поліція запрацює найближчим часом. Спершу нові патрульні вийдуть на вулиці Львова, Києва, Харкова та Одеса. На черзі після цих міст — Миколаїв і Луцьк.Арсен Аваков зазначив, що сьогодні, 2 липня, на розгляд Верховної Ради будуть внесені 5 законопроектів про реформу органів внутрішніх справ. До них вже внесено 1500 поправок. Після прийняття законопроектів Верховною Радою ще близько двох місяців триватиме перехідний період, – інформує прес-служба МВС України, передає Корупція.Інфо
Снимок2
За його словами, оптимальним терміном підготовки нових поліцейських могли би бути 3 роки, однак ситуація вимагає докорінних змін. Невдовзі підрозділи ДАІ будуть замінені аналогами іноземних підрозділів типу «Road patrol», а підрозділи МРЕВ – сучасними сервісними центрами.
До нового року у МВС планують підготувати шість тисяч нових патрульних, хоча в масштабах держави їх потрібно більше – приблизно 170 тисяч. Перехідний період триватиме близько трьох місяців, після чого нові патрульні вийдуть на вулиці Львова, Києва, Харкова та Одеси. На черзі за ними – Луцьк і Миколаїв.

3
Нагадаємо, що з 20 квітня 2015 року розпочався набір кандидатів на навчання до новостворюваних підрозділів патрульної служби Львова. Мешканці нашого міста подали майже 9 тисяч анкет. Глава відомства зазначав раніше: у МВС очікують, що участь у відборі братимуть молоді освічені люди, які приймають гасло нової поліції «Служити і захищати». Нові патрульні матимуть нову форму, заробітну плату близько 8-10 тисяч гривень, а також нові обов’язки.