Заяви "Батьківщини" щодо прийтятого бюджету – політична гра. Про таке в ефірі "5 каналу" сказав народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" Вадим Денисенко, передає Depo.ua. – повідомляє Корупція.Інфо

Денисенко прокоментував неголосування за новий бюджет "Опоблоку" та заяву "Батьківщини", що вона подасть в суд, аби визнати недійсним і скасувати голосування за бюджет: "Коли прокту бюджету ще не було у Раді, Опоблок і "Батьківщина" вже сказали, що не будуть за нього голосувати. Це їхня політична позиція і їхня політична гра. Не більше того".

Він також оцінив бюджет на 2017 рік: "Чи справді він направлений на людей? Так, він направлений на людей. Ми збільшили мінімальну зарплату до 3200 грн, збільшення зарплати лікарям. Буде виділятись величезна сума – 19 млрд грн. на будівництво доріг. Вперше виділяються гроші на здешевлення ліків по трьох категоріях ліків. Та виділяються кошти 5,5 млрд на дотацію малому та середньому фермеру… Тож, цей бюджет  дійсно може дозволити країні почати виходити з кризи".