Історія з 22-річним хлопцем, який одружився на своїй бабусі щоб не йти в армію, отримала несподіване продовження. Журналісти ТСН дізналися, що хлопець обманом умовив бабусю вийти за нього заміж, передає Корупція.Інфо.

У розмові з журналістами жінка відповідає, що її чоловік помер. Коли ж голова сільради розповідає, що бабуся вийшла заміж за свого онука – пенсіонерка не вірить і починає ридати.

Популярне: Куратор Гаврилюка? Відомого нардепа помітили за «пошепки» з незнайомцем

«Вона сьогодні вперше почула, що одружилася. І що її законним чоловіком став її ж онук Олександр », – каже.У військкоматі обіцяють, що героя цієї історії без уваги не залишать. Военний комісар навіть має намір через суд довести, що цей шлюб фіктивний. Тоді хлопцеві світить кримінальна відповідальність.

«Я йому в очі сказав, шановний, бережи свою нову наречену. Якщо вона протягом п'яти років помре, у тебе є час піти в ЗСУ », – каже військовий комісар Вінниці Олександр Данилюк.


Нагадаємо, раніше стало відомо, що у Вінницькій області хлопець одружився на своїй бабусі – інваліда першої групи. Тому він відразу став опікуном. І тепер звільняється від строкової служби, на яку повинен замінити саме в день, коли одружився.