yuriy-lujcov

Колишній мер Москви Юрій Лужков розкритикував економіку Росії, назвавши її "нежиттєздатною та антинародної".

Про це Лужков розповів в інтерв'ю "Комсомольській правді", передає Корупція.інфо

Він також зазначив, що в країні "страхітливе" ціноутворення, що говорить про монопольне, а не конкурентному господарстві."Ціноутворення в нашій країні страхітливе. Зараз влада зайнялася питаннями цін, чому підвищилися ціни на рибу. Я читаю в газетах. Чому підвищилися ціни навіть на хліб, на молоко і так далі. Це ознака монопольного, а не конкурентного господарства ", – сказав Лужков.

За словами колишнього московського мера, підвищення вартості хліба, молока та інших продуктів свідчить про цінову змову виробників або торговельних мереж.

"Скільки коштує кілограм хліба? Булка – 300 грамів, як правило. Буханець – 600 – 700 грамів. Скільки коштують три булки? 70 рублів. У цьому кілограмі хліба зерна півкіло. При продажу цього хліба частка сільгоспників становить 5%. Немислимо! Ще 5% – МУКОМОЛ, 5% – пекарі. Ще 5% – на транспорт. Виходить 20%. А 80% від ціни хто відбирає у людини, яка купує цю буханку? Торгівля, перекупники, оптовики. Така економіка нежиттєздатна, антинародна ", – додав Лужков.