Продюсер Ірина Горова дала відверте інтерв’ю, в якому розповіла про своє знайомство з колишнім чоловіком Потапом і про труднощі роботи з гуртом “Время и Стекло”. 

У програмі “Слава+” дівчина поділилася відвертими подробицями свого особистого життя і навіть не стала приховувати свої сексуальні уподобання.

У 2008 році Ірина з Потапом почали власний бізнес. Спочатку з’явився продюсерський центр «MOZGI Entertainment». Потім пара організувала компанію «MOZGI Production». Ірина називає себе мізками компанії. Вона допомагає стати на ноги багатьом молодим артистам, а от сама не співає.

«Я не вмію малювати та придумувати, але можу перемалювати один в один. І ще в мене немає ні слуху, ні голосу», — відверто зізналася Горова.

За словами продюсера, вони дуже довго працювали з гуртом “Время и Стекло” в неправильному напрямку і витратили на це цілих 4 роки.“Ми намагалися клонувати “Потапа і Настю”. Це був успіх, це була командна робота. Настя – красива, Потап – пише і кльовий, харизматичний чоловік на сцені. У мене з офісом правильна продаж, правильне позиціонування. Ми разом з Потапом вкладали гроші в цей проект, його розвивали. Ми вважали, що ще потрібно для щастя – ще один хлопчик і дівчинка. Там вона красива і тут вона красива, там він репчік читає і тут. Ще один автор”, – розповіла Ірина.

Як стверджує Горова, це і стало головною помилкою. На її думку, тоді вони підлаштовувалися під радіо і не звертали уваги на думку своїх артистів подобається їм те, що вони роблять, чи ні. У них не було індивідуальності. Саме тому радіостанції відмовлялися брати їх в ротацію.

“Неможливо йти, особливо в творчих посиланнях, ситуаціях, клонуванням, тому що ти по суті створюєш той же продукт”, – підкреслила гостя.

З приводу своїх відносин з Потапом, Ірина розповіла, що познайомив їх її колишній чоловік Юрій, який на той час був причетний до музики. Спочатку вони дружили. Але поступово дружба переросла у відносини.

“Ми були друзями, у нього були дівчата, ми навіть відбирали їх разом. Я тоді ще була заміжня… Він дивував своїми текстами прикольними, музикою, закохував у себе всіх”, — розповіла Ірина. До речі, вона продала його перший трек за 400 доларів.