Олігарх, власник МАУ Ігор Коломойський порівняв голову Одеської облдержадміністрації Михайла Саакашвілі з собакою без намордника. Про це Коломойський сказав в ефірі каналу "1+1".

Про це повідомляє Корупція Інфо з посиланням на сайт "24".

коломойський

Він звинуватив одеського губернатора в незаконному впливі на галузь пасажирських авіаперевезень.

"Коли собака без намордника когось кусає, потрібно карати і собаку, і, що важливо, її господаря. Собак в таких випадках присипляють. А в нашому випадку можна відправити післяплатою до Грузії, щоб вона відповіла за покусаних там людей", — сказав Коломойський.

"Що стосується господаря, ми розуміємо, хто він", — додав бізнесмен.

Він переконаний, що Саакашвілі повинен платити грошима за свої слова.

"Я вважаю, немає сенсу питати з брудного шмаркатого наркомана, поки він не пройде курси реабілітації від наркозалежності. Моя лінія поведінки — зустрічатися з ним у судах, відстоювати свою честь і гідність там, отримувати матеріальну компенсацію. Саакашвілі заявляв, що у нього зарплата двісті тисяч доларів — нехай з неї платить", — заявив олігарх.

Нагадаємо, раніше Міхеїл Саакашвілі заявив, що має достатньо доказів причетності українського бізнесмена Ігоря Коломойського до контрабанди в Одеському порту. Крім того, з ініціативи Саакашвілі відсторонили від посади голову Державіаслужби Дениса Антонюка, якого голова Одеської ОДА підозрював у завищенні тарифів на авіаперевезення. Однак нещодавно Антонюк знову повернувся до роботи.

Коломойський після цих заяв грозився подати на Саакашвілі в суд.