коло

Керівництво "Укрнафти", окрім зарплат, отримувало додатковий мільйонний дохід. Менеджерам приплачували бізнесмени Ігор Коломойський та Геннадій Боголюбов, які є співвласниками підприємства.

Про це написав депутат Сергій Лещенко, передає Корупція Інфо.

За його словами, менеджери "Укрнафти", таким чином, вже не діяли в інтересах усіх власників, адже залежали від Коломойського. Як результат – мільярдні втрати держави.

Депутат наголошує, що з 2011 року головним менеджером "Укрнафти" був бельгієць Пітер Ванхеке. Призначення іноземця на цю посаду мало б допомогти уникнути різних махінацій в інтересах лише одних міноритаріїв. Однак, виявилось, що бельгієць фактично передав в руки Коломойського правління компанією.

Лещенко також має документи, які засвідчують, що Ванхеке щороку отримував 3 млн дол з додатковою компенсацією в 2,2 млн дол.

Нагадаємо, 22 липня акціонери припинили повноваження голови підприємства Пітера Ванхеке і призначили замість нього британця Марка Роллінза.

А до того з'явилась інформація, що мінорітарний акціонер "Укрнафти" Ігор Коломойський запропонував призначити саме Роллінза головою правління компанії.