Олігарх Ігор Коломойський, з безлічі об’єктів якого у середині липня суд зняв арешт, провів зустріч з екс-президентом України Петром Порошенком на початку червня.

Про це на своєму Facebook повідомив головний редактор видання “Цензор.НЕТ” Юрій Бутусов.

За його словами, виданню вдалося поспілкуватися з Коломойським, який під час інтерв’ю згадав про зустрічі з Порошенком і навіть похвалив його.

“Про це сам Коломойський заявив в інтерв’ю Цензор.НЕТ, яке вийде найближчим часом. Подробиці цієї зустрічі і що думає Коломойський про Порошенка — а поряд з жорсткою критикою Ігор Валерійович, як виявилося, зазначив і ряд великих заслуг екс-президента”, – пише Бутусов.

До слова, Політтехнолог Олександр Кочетков розповів, про що могли говорити п’ятий президент України Петро Порошенко та олігарх Ігор Коломойський під час нещодавньої зустрічі.

Про це Кочетков написав у своєму “Фейсбуці”.

“Ігор Коломойський підтвердив, що Петро Порошенко приходив до нього на зустріч в його київський офіс…Теж мені, сенсація! Зрозуміло, що приходив! Тому що ПОП необачно продовжує вважати Володимира Зеленського маріонеткою ІВК. А себе, як і раніше, – великою людиною, гідним «тьорок» з тими, хто «ухвалює рішення».

По суті, ця зустріч – продовження таких же зустрічей, що відбувалися на Банковій, коли Порошенко прибирав Коломойського з губернаторів Дніпропетровщини і націоналізував його улюблене дітище «Приватбанк». Ось тільки тепер позиції кардинально змінилися і сила вже на стороні Коломойського. І зміст зустрічі теж ніякий не секрет.

Припускаю, що ПОП вів те, що він сам називає «в’язким базаром», і пропонував ІВК припинити його переслідування, у всякому разі, відкликати Андрія Портнова який  представляє для нього якщо не загрозу, то іміджеві втрати. А натомість Порошенко готовий використовувати свій вплив, щоб пом’якшити позицію правоохоронних органів США щодо Коломойського. Позицію, яку він сам же багато в чому і сформував.

Справа в тому, що в період націоналізації «Приватбанку» наша генпрокуратура спільно з СБУ зібрала і відправила в США ціле досьє на Коломойського за всю історію його діяльності. В якому він зображується главою організованого злочинного міжнародного угруповання, на рахунку якого не тільки рейдерські захоплення власності, а й погрози вбивствами та інші жахи. Причому нібито проти громадян США, що принципово важливо. У досьє начебто увійшли і епізоди 2014-2015 років, коли ІВК не соромився в засобах, щоб зупинити «російську весну» в Дніпропетровській, Харківській, Одеській та інших південно-східних областях.

І зараз Порошенко обіцяє зняти проблеми ІВК. Бреше, звичайно, за своєю звичкою: і впливу у нього негусто, та й не так це в Штатах працює.

Судячи з усього, Коломойський теж це розуміє. І запропонував Порошенкові для початку продемонструвати свій вплив на правоохоронців США. А там – продовжимо «тьорки».

Найсмішніше, що ІВК здатний зупинити проблеми ПОПа в Україні не більше, ніж той його в США. Типовий приклад політичного бізнесу по-українськи, коли виграє той, хто якісніше розведе свого візаві. Я ставлю на Коломойського”, – написав Кочетков.