filaret

Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет нагородив екс-голови Дніпропетровської ОДА Ігоря Коломойського, його заступника Геннадія Корбана, голову правління "Фонду оборони країни" Павла Хазана і радника екс-губернатора Бориса Трейгермана медалями "За жертовність і любов до України".

Про це на мітингу "Дніпро за Україну", що пройшов учора на площі Героїв Майдану в Дніпропетровську, повідомив Правлячий архієрей Дніпропетровської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату, єпископ Дніпропетровський і Криворізький Симеон (Зінкевич), пише місцеве видання Дніпропетровська панорама.

Читайте також: Коломойський розповів про плани своєї подальшої діяльності (ВІДЕО)У своєму виступі єпископ наголосив, що Дніпропетровськ і його мешканці стоять на варті миру в Україні. На мітингу також були присутн і представники інших конфесій, які висловили подяку екс-керівництву Дніпропетровської ОДА за збереження миру в регіоні.

Як відомо, всі четверо нагороджених складаються в єврейській громаді Дніпропетровська.

Читайте також: Кисельов: Коломойський «рамси поплутав» (ВІДЕО)

На сайті УПЦ КП зазначається, що цією медаллю нагороджуються люди, які проявили активну громадянську позицію, героїзм, самопожертву під час подій Революції Гідності, у захисті Батьківщини на Донбасі та в Криму, а також за волонтерську діяльність та допомогу Збройним силам, Національній гвардії, добровольчим батальонам та іншим військовим формуванням України.