nayem

Під будівлею компанії "Укрнафти" між головою Дніпропетровської ОДА Ігорем Коломойським і депутатом "Блоку Петра Порошенка" Мустафою Найємом відбулася цікава розмова.

Читайте також: Коломойський пояснив свою присутність під час конфлікту в “Укртранснафті”

Зокрема Найєм поцікавився, що Коломойський робить біля будівлі держпідприємства і навіщо його люди встановлюють там паркан. Олігарх уникав прямих відповідей, пропонуючи Найєму йти з ним пити каву. Наприкінці розмови Коломойський таки сказав, що нібито побоюється рейдерського захоплення. Він повторив, що в цьому зацікавлений нардеп Ігор Єремеєв.

Нагадаємо, в неділю, 22 березня будівлю "Укрнафти" на Нестеровському провулку почали обносити залізними гратами. Перед тим до будівлі зайшли озброєні люди в камуфляжі. Їх спочатку пов'язали з батальйоном Дніпро, потім з приватною охоронною структурою. Як повідомив нардеп від БПП Сергій Лещенко, за ціми діями стоїть олігарх Ігор Коломойський.Читайте також: Лещенко показав, як Коломойський “барикадується в ” Укрнафті ” (ФОТО)

Раніше в офісі компанії "Укртранснафта" розгорівся конфлікт, пов'язаний зі зміною керівника підприємства. Наглядова рада цього держпідприємства відсторонила Олександра Лазорка від здійснення повноважень голови правління компанії. У повідомленні "Нафтогазу", що контролює 100% акцій "Укртранснафти", не було вказано причину такого рішення.

 

Ігор Коломойський у супроводі озброєних людей приїхав до офісу "Укртранснафти", де перебував близько 6 годин. Після того, як він залишив приміщення, Коломойський заявив, що "звільняв будівлю "Укртранснафти" від російських диверсантів".

При цьому голова Дніпропетровської ОДА звинуватив оточення президента у рейдерстві і обматюкав журналіста "Радіо Свобода" Сергія Андрушка.

Читайте також: Коломойський на запитання журналіста відповів образами і матами (ВІДЕО +18)