Сьогодні в Інтернет потрапив відеозапис, на якій губернатор Дніпропетровської області Ігор Коломойський розповідає, що парламентську кампанію партії "Батьківщина" Юлії Тимошенко фінансував олігарх Сергій Курченко.

Відеозапис виклав російський пранкер Лексус, який протягом двох місяців спілкувався з Коломойським по Skype, видаючи себе за лідера сепаратистів "ДНР" Павла Губарева. Опублікований сьогодні відеофргамент містить висловлювання Коломойського про причини співробітництва Тимошенко і Курченко.

"Курченко дає їй гроші на передвиборну кампанію, щоб потім вона вирішувала його проблеми", – сказав Коломойський.

Як відомо, Сергій Курченко, який вважався наближеним до сім'ї Віктора Януковича, втік з України після падіння режиму минулого президента. Генеральна прокуратура України відкрила проти Курченко ряд кримінальних проваджень, пов'язаних з незаконними схемами продажу нафти і газу, і оголосила його в міжнародний розшук.

У вересні Курченко дав обширне інтерв'ю російському агентству "РБК", в якому повідомив, що живе і працює в Москві, а також висловив симпатії до російської влади.

Нагадаємо, опубліковані раніше фрагменти спілкування з Коломойським викликали великий резонанс в Інтернеті – зокрема, через пропозиції олігарха про співпрацю з сепаратистами "ДНР" та надання їм допомоги в захопленні Києва, а також через його критичних висловлювань на адресу мера Львова Андрія Садового та комбата Семена Семенченко.

 

Джерело: kstati.dp.ua