Народний депутат від партії "Відродження" Андрій Шипко стане новим міністром охорони здоров'я України.

Про це заявив олігарх Ігор Коломойський в інтерв'ю "Українській правді". Він додав, що Шипко є його другом.

"Це мій товариш. Майбутній міністр охорони здоров'я", — відповів Коломойський на запитання про те, чому разом із ним у Дніпро прилетів народний депутат із фракції "Відродження" Андрій Шипко, який представляє в Раді Дніпропетровську область.

Водночас Коломойський висловив упевненість у тому, що саме Шипко займе зазначену посаду.

"Я його не лобіюю, але він мені багато чого розповів про цю Супрун, яка наразі займає посаду в. о.міністра охорони здоров'я України Хоча деякі речі позитивні. Але більшість, звичайно, жахливі речі розповідав", — додав олігарх.

Він додав, що з Шипком познайомився на "ниві депутатства".

"Друг і приятель. Але я з ним познайомився на ниві депутатства", — зазначив Коломойський.

Хто такий Андрій Шипко?

У 2006-2012 роках Шипко працював заступником голови Дніпропетровської обласної ради. Він є депутатом Верховної Ради України VII і VIII скликань. Обидва рази обраний в одномандатному виборчому окрузі №35 Дніпропетровської області.

У Раді він є членом депутатської групи політичної партії "Відродження". Шипко обіймає посаду члена Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я.

Цікаво, що після цього, народний депутат від фракції "Відродження" Андрій Шипко, якого Коломойський назвав майбутнім міністром охорони здоров'я, жорстко розкритикував роботу нинішньої глави відомства Уляни Супрун.

Я його – Коломойського консультую з 2014 року, розповідав про діяльність МОЗ, які є плюси і мінуси, що зробила пані Супрун. Якщо ми подивимося в корінь, не можна говорити, що все було погано. Реформа рухається, але медицина стала недоступною для людей. Супрун, замість того, щоб побороти корупцію в міністерстві, очолила її. І я буду про це говорити, з міністерства охорони здоров'я потрібно прибрати всі ці закупівлі, програми", — прокоментував заяву олігарха Шипко.

Водночас він підкреслив, що є прихильником страхової медицини і його заява не означає, що реформування галузі буде зупинено. Також нардеп розповів подробиці знайомства з Коломойським.

"У 2014 році, коли Ігор Валерійович взяв відповідальність за Дніпропетровську область, я як лікар консультував його. І ці потоки поранених, ми працювали з лікарнями, досі вдячний колективу лікарні Мечникова, ці люди працювали з ранку і до ночі, вони герої. Він бачив, як я працював, тому в нього можуть бути певні враження від цього. Адже тоді було все прозоро, чесно і заради людей", — сказав Шипко.