Бізнесмен Ігор Коломойський назвав фактор, який став для колишнього президента Петра Порошенка фатальним під час виборчої кампанії.

Про це він розповів в інтерв’ю.

«Порошенко ж влада, тому він і вигрібав. Так завжди буває. Критикують владу, люди голосують проти влади. До речі, коли я давав вашим колегам інтерв’ю, правда, вони цей шматок з волюнтаристських причин вирізали і не показали, Бігус, наприклад», – зазначив він.

Саме це розслідування, стверджує Коломойський, і згубило Порошенка.

«Так я там сказав, що смертельний удар Порошенку завдала програма «Наші гроші» про те, що відбувається в оборонці», – підкреслив він.

Також він заявив, що заявив, що востаннє спілкувався з екс-президентом України Петром Порошенком майже два роки тому. А також додав, що не вважає екс-президента України Петра Порошенка своїм ворогом. 

"Ставлюся погано, але ворог – це особисте. Він же не мій особистий ворог. Те, що я погано до нього ставлюся, це не стільки те, що він зробив щодо мене, а скільки щодо країни. Убив надії. Удруге поспіль… Він мене – так, уважає ворогом, тому що я для нього реально ворог. А він для мене – ні", – заявив бізнесмен.

На запитання, чому для Порошенка він ворог, Коломойський відповів: "Тому що я завадив йому обратися. Був одним із тих, хто завадив йому обратися".

"Ви ж самі перераховуєте. У його свідомості. Що я допомагав чинному президенту України Володимирові Зеленському, що я допомагав колишньому кандидату у президенти, лідеру парламентської фракції партії "Батьківщина" Юлії Тимошенко, що я допомагав іншим. 

Що я декларував, що я допомагаю всім, хто проти нього. І хто завадить йому обратися на другий строк. Ви самі назвали. І те, що ви називаєте, у його голові. Але воно ж завжди має гіперболізований вигляд. Так, я допомагав. Але те, що ти допоміг на рубль, потім тобі порахують, що це був мільйон", – сказав він 

Окрім того, за його словами прем'єр-міністр України Володимир Гройсман йде у відставку, і ніхто не хоче брати на себе відповідальність за ситуацію із "ПриватБанком". 

"Ми маємо вийти із ситуації гідно, оскільки всі, хто пішов, хочуть, щоб усе розвалилося. Тому що якщо все зруйнується, тоді це доведе правоту їхніх дій. А нам потрібно пройти між Скіллою і Харібдою", – зазначив Коломойський.

На запитання, чи планує він вирішувати ситуацію із "ПриватБанком" уже з новим урядом, бізнесмен сказав: "Та ні, я Гройсману постійно пропоную".

"Але, враховуючи, що він пішов у відставку, просто ніхто не хоче брати на себе цю відповідальність", – додав Коломойський.

Журналіст запитав, чи готовий був Гройсман вирішувати питання за президентства п'ятого глави держави Петра Порошенка.

"Та ні, поки був Петро Олексійович, він памперси змінював, коли на нього дивився. Гройсман змінював памперси. Як кролик на удава… Бачили, як він ходив по сцені, хотів Зеленського налякати, але не вийшло? Трампа вдавав. Треба було тільки волосся в рудий колір пофарбувати", – додав Коломойський.