Бізнесмен Ігор Коломойський стверджує, що після свого повернення в Україну не зустрічався з президентом України Володимиром Зеленським, а привітав його з перемогою на виборах по телефону.

Про це він повідомив в інтерв'ю.

"Ні. А з якого дива? Я так розумію, він зараз досить завантажений", – сказав Коломойський, відповідаючи на питання про те, чи була його зустріч із Зеленським після приїзду в Україну.

Він зазначив, що привітав Зеленського по телефону і побажав йому удачі на посту глави держави. 

"Я сказав, що при такій високій планці буде досить важка щоденна праця. Дуже висока відповідальність, тому побажав удачі. У такій ситуації тільки удачі треба побажати", – переказав Коломойський деталі телефонної розмови із Зеленським, яка відбулася після перемоги на виборах останнього.

"Утримати удачу. Як кажуть, вершина – це остання точка перед спуском. Завоювати можна, важко – утримувати позиції. Стати чемпіоном, а потім повторити свій чемпіонський успіх – це набагато складніше", – сказав олігарх.

За словами Коломойського, "представники різних сегментів суспільства", з якими він спілкується, бажають новообраному президенту удачі.

"Всі хочуть, щоб сталося диво і у нього вийшло", – сказав бізнесмен.

Коломойський сказав, що інавгурацію Зеленського дивився по трансляції, тому що "великий бізнес не запрошували".

Саму інавгурацію бізнесмен зміг описати одним словом – "яскрава", на відміну від спікера Верховної Ради Андрія Парубія, який по закінченню заходу назвав її "веселою".

Також відзначимо, що Коломойський заявив, що збирається прожити в Україні найближчі п'ять років. 

Зазначається, що відповідаючи на питання про причини повернення в країну, Коломойський сказав: "Я вирішив найближчі п'ять років прожити в Україні … Тому що я сподіваюся на верховенство права в країні".

Бізнесмен зазначив, що таке рішення не пов'язане з його відносинами з новообраним президентом України Володимиром Зеленським.

"Я приїхав сюди і планую тут перебувати в зв'язку з сімейними обставинами. У мене син планує підписати контракт з баскетбольним клубом України", – пояснив він.

Також на питання про те, чи має намір він відвідувати Адміністрацію президента Зеленського, Коломойський відповів негативно. Олігарх також зазначив, що раніше не повертався в країну, оскільки побоювався, що потім його не випустять за кордон.