Альянс Медведчука і Коломойського став очевидним в той момент, коли дружина путінського кума – Оксана Марченко – стала учасницею шоу "Танці з зірками" на телеканалі "1+1". 

Трохи пізніше журналісти повідомляли, що Медведчук погодився фінансувати модернізацію Одеської кіностудії, власниками якої через ТОВ "Нова кіностудія" є Олександр Ткаченко – генеральний директор "1+1", і сам Коломойський.

 До того ж, як стверджувало видання, Медведчук отримає частину території кіностудії для побудови житлового комплексу.

В такому випадку, напрошується логічне запитання: а що, якщо таким чином Коломойський намагається налагодити контакти з президентом Росії?

Популярне: Одружуватися в Україні можна буде лише за однієї умови: в Раді прийняли новий закон

Вийти на Путіна безпосередньо найпростіше через Медведчука. 

Перш за все, він може "наводити мости" з російським президентом, на випадок реваншу промосковських сил. Аби не допустити бути "розкуркуленим" ще й новою владою, він готовий надавати не тільки тактичну підтримку Медведчуку, а й намагатися отримати гарантії для свого бізнесу і після 2019 року.

Показово, що сам Віктор Медведчук свої контакти з Коломойським, і, тим більше, підтримку з боку останнього, заперечує.

"Політичних домовленостей у мене з паном Коломойським бути не може. Чому – це наше питання з Коломойським", – заявив Медведчук в інтерв'ю.

Нагадаємо, мається на увазі тезу Коломойського, влітку 2014 року, про призначення Медведчука губернатором Донецької області. "Медведчук на сьогодні – останній шанс встановити мир на Донбасі, оскільки з альтернатив залишається тільки одна – війна", – говорив тоді дніпропетровський губернатор. 

Його підтримував і вірний соратник – Олександр Ткаченко. Підтверджував серйозність слів Коломойського й інший його найближчий сподвижник – Геннадій Корбан.

"Коломойський непоганий тактик, але поганий стратег. Він не дуже-то прорахував, наскільки "топлять" залишки його репутації такі альянси. "Налякати" Порошенка танцюючою Марченко не вийшло, а давати Медведчуку прайм-тайм на всіх ефірах він навряд чи зважиться", – впевнений експерт Олексій Якубін.

Так що співпраця Коломойського і Медведчука може звестися до можливих закликів Оксани Марченко з телеекранів "жити в мирі, дружити і танцювати".

"Основну небезпеку Медведчука я бачу в іншому – він став фактичним власником двох популярних телеканалів, і ці канали будуть відверто транслювати пасажі і посили Путіна", – вважає політолог Володимир Фесенко.