DTP

Під час навчання в Київській області військовослужбовець не впорався з управління бронетранспортером і потрапив у ДТП.

В результаті аварії бойова машина перекинулася, а водій від отриманних ран загинув на місті.

Про це повідомляє прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України,  передає Корупція.інфо

«Військова прокуратура Дарницького гарнізону Центрального регіону України розпочала розслідування за фактом скоєння дорожньо-транспортної пригоди військовослужбовцем, який 10.03.15 на 72 км траси Київ-Харків не впорався з керуванням бронетранспортера, в наслідок чого той перекинувся, а сам водій від отриманих тілесних ушкоджень загинув», – йдеться в повідомленні прес-служби.

Згідно з повідомленням очевидців, ДТП сталося неподалік міста Березань Київської області. Очевидці відзначають, що сталося складання колони військової техніки (8 одиниць БТР Saxon). Один БТР на жорсткому зчепленні буксирував другий (про це свідчить наявність жорсткої зчіпки на перекинутому Бтрі), після чого один пішов вліво – у відбійник, а другий праворуч і опинився в кюветі, де і перекинувся. В результаті перекидання загинув водій першого бронетранспортера.

Чи був водій у другому Бтрі і чи отримав він якісь ушкодження, на даний момент невідомо.

Відомості щодо даної події внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань. На даний момент інцидент кваліфікують за ч. 1 ст. 415 Кримінального кодексу України (порушення правил водіння або експлуатації бойової, спеціальної чи транспортної машини, що спричинило потерпілому середньої тяжкості або тяжкі тілесні ушкодження).