У окупаційної армії Росії зменшується кількість боєкомплектів: лише за останні кілька діб було підірвано чотири склади з боєприпасами, а також знищено 16 районів зосередження сил та засобів військ РФ на півдні України. Про це начальниця Об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України, капітан І рангу Наталія Гуменюк сказала в ефірі телеканалу FREEДОМ.

“Втрати у ворога досить суттєві, тому що справді дуже важливо з нашого боку зараз зменшувати його можливість підтягувати резерви. Це контроль над мостами, і його можливість обстрілювати мирні населені пункти, які знаходяться в глибокому тилу… Ми бачимо наочно, що у ворога явно зменшується кількість боєкомплектів, тому що за останні дві доби у повітря злетіло чотири склади з боєприпасами, також знищено 16 районів зосередження сил та засобів ворога, де вони готувалися підтягнути сили до переправи, там, де вони готувалися розташуватися на ніч, там, де вони готувалися організувати свою базу”, — сказала Гуменюк.

Вона зазначила, що російські військові розосереджуються на дрібніші групи, підрозділи для того, щоб не бути такими вразливими. Однак ЗСУ відома і кількість цих груп, і їх місцезнаходження.

Гуменюк уточнила, що втрати російської армії становлять від 20 до 50 одиниць техніки.

“Техніка — це озброєння, зокрема й високого класу, як реактивні системи залпового вогню, як станції електронної боротьби, станції електронної розвідки. Це та апаратура, яка не лише допомагає бити по наших позиціях, а й розвідувати їх”, — сказала начальниця Об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України.