За словами української співачки Grosu (Аліна Гросу), яка на даний момент проживає у Росії, її знайомі не змогли попрощатися з померлими за кордоном родичами через карантин.

24-річна українська співачка Grosu (Аліна Гросу) на своїй сторінці в Instagram заявила, що серед її знайомих є люди, яких карантин позбавив можливості провести близьких родичів в останню путь.

“Я безумовно розумію всю важливість самоізоляції, але є одне велике АЛЕ (!) Багато сімей роз’єднані країнами, містами, межами …… ні зустрітися, ні бачитися зараз не можуть … і хоч я виставила своє сімейне щасливе відео. .Пост буде не про мене, не про нас … і він буде сумним …

Найжахливіше, зараз, у кількох знайомих померли близькі родичі (не від вірусу !!!) (у когось син, у когось дядько, у когось Мама), які проживали за кордоном …. і люди навіть попрощатися не змогли … все це шалено сумно …. і жахливо … режим – є режим, але коли горе приходить в чиюсь родину – самоізоляція, яка повинна нас захищати, стає пеклом ..
А як ви до цього ставитеся, – пише співачка.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Всем привет!!! Я безусловно понимаю всю важность самоизоляции, но есть одно большое НО(!) Многие семьи разъединенные странами, городами, границами……ни встречаться, ни видеться сейчас не могут…и хоть я выставила своё семейное счастливое видео..пост будет не обо мне, не о нас… и он будет грустным… Ужасней всего, сейчас, у нескольких знакомых умерли близкие родственники (не от вируса!!!) (у кого-то сын, у кого-то дядя, у кого-то Мама), которые проживали за границей…. и люди даже попрощаться не смогли… всё это безумно печально….и ужасно… режим – есть режим, но когда горе приходит в чью-то семью – самоизоляция, которая должна нас защищать, становится адом.. А как вы к этому относитесь? Должны ли сниматься какие-то запреты/рамки в экстренных ситуациях?

Допис, поширений GROSU (@alina_grosu)

Шанувальники Гросу підтримали її в коментарях.