У мережі опублікували комічний знімок із зображенням Олега Ляшка, лідера “Радикальної партії”, над яким в ЗМІ часто потішаються за манеру говорити і лити “політичну воду”.

На цей раз в ЗМІ поширили фотографію, на якій зображений Ляшко в пуховику і з купою базарних кольорових сумок.

Знімок опублікувало на своїй сторінці в Facebook видання “5 хвилин”, але всього за кілька годин його побачили тисячі і зробили репости.

Так, на фотографії видно, як Олег Ляшко йде по вулиці, очевидно за кордоном, в оточенні двох хлопців, які несуть за лідером “Радикальної партії” великі сумки. Сам Ляшко в незвичному для українських громадян образі – на ньому світлий сірий пуховик у вигляді піджака, бузкові штани і темні сонцезахисні окуляри. У руках у нього кілька сумок таких же на вигляд, як у картатих сумок на базарах. За спиною у Ляшко великий рюкзак, а сам він очевидно сильно кудись поспішає.

Видання “5 хвилин” “дізналося”, в якому напрямку іде лідер “Радикальної партії” і підписало пост наступними словами: “Коли на районі відкрився магазин” Все по 8 гривень “.

Також варто додати, що в коментарях до цього запису деякі люди задали екснардепу питання стосовно того, де в цей момент була його дружина Росіта.

Зазначимо, що 28 жовтня на своїй сторінці в Фейсбук Олег Ляшко теплими словами привітав свою дружину з Днем народження.

“Моє найбільше щастя, з днем народження тебе, кохана Росита Ляшко!

Я не знаю, як раніше міг жити без тебе, бо ми разом вже більше двадцяти років, але таке враження, що все життя… Мабуть, ти просто була ангелом у мене на плечі.”

Нагадаємо, раніше Олег Ляшко заявив, що повертається з “політичної відпустки”. Про це він заявив у відеоролику, опублікованому на його сторінці в Facebook.

Зазначимо, 18 жовтня набув чинності закон про забезпечення ефективності запобігання корупції. Цим законом передбачається скасування державного фінансування для партій, які не подолали 5-відсотковий бар’єр на виборах та не пройшли у Верховну Раду.

Під час парламентських виборів 2019 року Радикальна партія Олега Ляшка отримала підтримку 4,01% виборців.

Таким чином, Партія Анатолія Шарія, “Опозиційний блок”, Радикальна партія Олега Ляшка, “Сила і честь”, “Свобода” та “Українська стратегія Гройсмана” не отримали фінансування від держави.