Одна з найпопулярніших телеведучих України, знаменита актриса Маша Єфросиніна шокувала своїх шанувальників новим відео.

На ньому артистка з’явилася в сльозах і з забрудненим тушшю обличчям. Даний ролик з’явився на особистій сторінці Єфросиніної в «Інстаграм».

«У вас бувають дні, коли здається, що все проти тебе? Що всі забули про тебе, що ти назавжди тепер самотня! Ну, бувають же, зізнайтеся! Ось залишаю вам посилання на сторінку @ darit.masha, де можна просто за один клік виграти дорогі подарунки! Ну, так, просто перевірити – раптом ви все-таки зараз не одна, і удача тримає вас за руку», – написала Маша.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

У вас бывают дни, когда кажется, что всё против тебя? Что все забыли? Что ты теперь навсегда одинока? Ну, бывают же, признайтесь 🙄! Вот оставляю вам ссылку на страницу @darit.masha, где можно просто за клики выиграть дорогущие подарки! Ну так, просто проверить – вдруг вы всё-таки сейчас не одна, и удача держит вас за руку 😉 Условия участия в телевикторине здесь 👉 @darit.masha #удачи

Публикация от Masha Efrosinina (@mashaefrosinina)

Відзначимо, багато користувачів мережі не відразу зрозуміли, про що йде мова, і злякалися за свого кумира. У той же час інші закликали дати актрисі Оскара, вказавши, що вона відмінна актриса.

«Оскара», «Я спочатку злякалася, поки не почитала текст», «Так, Маша, буває, що жити не хочеться, руки опускаються, а ще коли немає підтримки – це дуже страшно», «Маша, у Вас вмирає комедійна актриса» , – написали в коментарях підписники Єфросиніної.