Сьогодні на закритому засіданні Кабміну новим представником уряду в парламенті призначено нардепа від “Слуги народу” 34-річного Василя Мокана, замість Олени Шуляк, яка подала у відставку напередодні. Про це в Facebook повідомила нардеп від “Європейської солідарності” Вікторія Сюмар.

За її словами, на закритому засіданні уряд прийняв ряд кадрових рішень. “Серед найбільш цікавих-голова ДАБІ (Державної архітектурно-будівельної інспекції – ред.) Васильченко Юрій Миколайович. Представником уряду в парламенті призначено Василя Мокана”, – написала Сюмар.

Також вона додала, що у відповідь на звернення депутатів від ЄС про неприпустимість закритих засідань в таких кризових умовах, прем’єр Денис Шмигаль пообіцяв відкрити засідання КМУ для журналістів.

Політолог Василь Мокан пройшов до Верховної Ради 103-м номером у списку “Слуги народу”. Є заступником голови парламентського комітету з питань молоді та спорту, а також головою підкомітету з питань національно-патріотичного виховання.

Відзначимо, що Василь Мокан планував в 2015 році стати депутатом Київської обласної ради. Він балотувався тоді від “Блоку Петра Порошенка” Солідарність “.