Головні новини України
Подобається

Командиру роти «Беркута» висунули підозру за побиття автомайданців

05/11/2014     Автор: Яна Романська
Командиру роти «Беркута» висунули підозру за побиття автомайданців

Повідомлено про підозру командиру роти № 1 спецпідрозділу «Беркут» у Києві за незаконне затримання активістів Автомайдану.

Як повідомляється, прокуратура Києва розслідує кримінальне провадження щодо перевищення службових повноважень 23 січня цього року працівниками спецпідрозділу «Беркут», що супроводжувалось застосуванням насильства щодо активістів Автомайдану.

Встановлено, що 23.01.2014 на вул. Щорса в місті Києві працівники оперативної роти № 1 спецпідрозділу «Беркут» спричинили тілесні ушкодження активістам.

Після цього їх доставили до Дарницького РУ ГУ МВС України в м. Києві, де командир роти №1 ПМ ОП «Беркут» склав рапорт про затримання вказаних осіб.

Окрім того, 23.01.2014 працівники рот № 1 та № 2 ПМОП «Беркут» при ГУ МВС України в м. Києва, перевищуючи надану їм владу, незаконно затримали із застосуванням насильства та заподіянням тілесних ушкоджень учасників громадського руху Автомайдан на Кріпосному провулку у Києві. В подальшому їх доставили до Оболонського РУ ГУ МВС України у Києві, де, склали неправдиві рапорти про вчинення ними хуліганських дій.

При затриманні вказаних громадян працівники ПМОП «Беркут» також умисно пошкодили автомобілі потерпілих.

 

Джерело: ГПУ