Завдяки HIMARS поранено кількох російських командувачів.

В американському Інституті вивчення війни повідомляють, що йдеться про заступників командира російської 106-ї повітряно-десантної дивізії: полковника Сергія Кузьмінова, полковника Андрія Васильєва, полковника Максима Кудріна.

Аналітики наголошують, що ще 12 липня Український центр стратегічних комунікацій заявив, що один невідомий заступник командира 106-ї повітряно-десантної дивізії залишається у важкому стані.

До цього всього, до України прибули перші системи залпового вогню MLRS M270, повідомив міністр оборони України Олексій Резніков.

“Вони складуть гарну компанією для #HIMARS на полі бою. Дякуємо нашим партнерам”, – написав Резніков у твіттері.

Скільки саме систем отримала Україна, міністр не повідомив.

Окрім того, американські фахівці впевнені, що загарбники виходять з оперативної паузи. Російські війська, ймовірно, підуть у наступ на кількох напрямках. Зокрема, на північ від Слов’янська, південний схід від Сіверська, навколо Бахмута і південний захід від міста Донецьк.

“Російські війська продовжували обороняти зайняті позиції на харківському напрямку, щоб не допустити просування українських військ до російського кордону в Харківській області”, – додали дослідники.

Нагадаємо, що армія Російської Федерації вже два місяці не залишає спроб повністю захопити трасу між Лисичанськом та Бахмутом.