Обидва командира проходять до Верховної Ради за даними екзит-полів. 

Командир батальйону "Айдар" Сергій Мельничук заявив, що першим ділом в у Верховній Раді "наб'є морду" командиру батальйону "Донбас" Семену Семенченко. Про це Мельничук заявив в коментарі "Обозревателю". 

"Наб'ю морду за те, щоб не збирав там всяких і не говорив, що вони комбати" Айдара ". Мій номер телефону знає, а на прес-конференцію поліз з якимось самозванцем і написав звернення. Я це звернення, в принципі, підтримую , але нічого йому з якимись … виступати! Ось за це він у мене і отримає ", – сказав Мельничук. 

Мельничук також заявив, що після цього займеться законодавчими проектами. Нагадаємо, на цьому тижні Семенченко з командирами батальйонів "Миротворець" і "Дніпро-1" записав відеозвернення, в якому закликає українські канали відмовитися від трансляції російських серіалів на армійську і військову тематику. 

Читати: Вибори 2014: дані екзит-полу

За даними екзит-полів, командир батальйону "Айдар" Сергій Мельничук проходить до Верховної Ради за списком Радикальної партії Олега Ляшка, а командир батальйону "Донбас" Семен Семенченко проходить до Верховної Ради за списком "Самопомощи" Андрія Садового.

 

Джерело:  lb.ua