Влада Шрі-Ланки попередила про нові можливі терористичні атаки у релігійних об'єктів в найближчі вихідні. Про це повідомляє посольство США в Коломбо в замітці в Twitter.

«Влада Шрі-Ланки повідомляє, що новим нападам терористів можуть відбутися в культових місцях. Уникайте цих місць протягом найближчих днів, починаючи з завтрашнього дня, 26 квітня в неділю, 28 квітня включно. Продовжуйте залишатися пильними і уникайте місць скупчення натовпу », – йдеться в попередженні посольства США для своїх громадян, які зараз знаходяться в азіатській країні.

Поліція посилила охорону мечетей та інших місць масового скупчення людей.

Нагадаємо, в неділю вранці на Шрі-Ланці сталося вісім вибухів: в трьох церквах і чотирьох готелях. Шість з них сталися практично одночасно. У двох церквах вибухи здійснили терористи-смертники. Як наслідок, в одній з церков зірвано дах і вибиті двері. Раніше повідомлялося, що в результаті вибухів постраждали більше 500 чоловік, ще 359 були вбиті. Незабаром з'явилася інформація і про інші вибухи і були знайдені детонатори на автобусній станції.

Місцева влада ввела комендантську годину і тимчасово заборонили користуватися соціальними мережами, щоб припинити поширення неправдивих новин.

Відповідальність за численні вибухи на Шрі-Ланці взяло на себе ІДІЛ.