Парламентський Комітет свободи слова та інформації у новій Верховній Раді навряд чи очолить представник «Опозиційного блоку».

 

Як зазначив на своїй сторінці у Twitter народний депутат від «Блоку Петра Порошенка» Мустафа Найєм, висока ймовірність того, що цей пост займе представник коаліції.

 

«Парламентський Комітет свободи слова очолить представник коаліції. Швидше всього, "Народного фронту". Ймовірність 99%», – поінформував депутат.

 

Як писала «Телекритика», з посиланням на дані члена Комітету з питань свободи слова Верховної Ради минулого скликання Миколи Княжицького, робоча група парламентської Коаліції нібито погодилася на пропозицію «віддати» для керування Комітет з питань свободи слова та інформації нової Верховної Ради представнику «Опозиційного блоку». 

 

Один з лідерів «Опозиційного блоку» Сергій Льовочкін заявив журналістам, що Комітет з питань свободи слова та інформації є принциповим для «Опозиційного блоку».

 

Телеканал «Еспресо TV», засновником якого є Микола Княжицький, повідомляв з посиланням на власні джерела, що на посаду голови Комітету з питань свободи слова та інформації «Опозиційний блок» висуватиме Юрія Мірошниченка – екс-представника колишнього президента Віктора Януковича у Верховній Раді.

 

 

Читай найсвіжіші новини про Львів

 

 

Джерело: Телекритика