Про те, що Росія приховано підтримує Анатолія Гриценка і бачить його майбутнім Президентом України, говорять уже багато.

Як мінімум, про це свідчить дивна активність Слідчого Комітету РФ, який як раз напередодні виборів в Україні, вирішив порушити проти Гриценка «мертве» справу, тим самим піднявши його рейтинг в статусі "ворога Кремля".

Сьогодні з'явилося ще одне непряме підтвердження невидимого і ретельно замаскованого союзу РФ і Гриценка, передає Корупція Інфо з посиланням на Рупор

Російські ЗМІ, самоцензура яких досягла за останній час апогею, вирішили похвалити Гриценко і слідом за журналом Жоржа Сороса The Economist, назвати його «найчеснішим кандидатом в Президенти України», на противагу Порошенку.

При чому Россмо звернули увагу на те, що Гриценко дуже лояльний до Президента РФ Путіну і не звинувачує його в бідах України.

Нагадаємо, екс-міністр оборони України Анатолій Гриценко відмовився йти на фронт і воювати проти РФ, про що він сам неодноразово заявляв, аргументуючи це нібито своєї недієздатністю.