Колись давно професія залізничника була досить престижною, а її представники отримували гідні заробітні плати.  Однак економіка країни перейшла в стан стагнації.

Влада все ще намагаються побороти наслідки економічної кризи і добитися кращого життя для громадян.  В результаті цього більшість професій стали вже не такими престижними.  У тому числі і залізничники.  Однак влада обіцяє, що незабаром ситуація зміниться.

Ось чому зараз так часто можна почути питання про те, коли залізничникам підвищать зарплату в Україні і чи чекати скорочення штату співробітників.

Заробітну плату працівникам «Укрзалізниці» збираються підвищити на 15%.  Про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян при огляді пасажирського вагонного депо станції «Бахмач» в рамках робочої поїздки в Чернігівську область, повідомляється на сайті міністерства.

«У цьому році запускаємо в експериментальному режимі приватну тягу.  І разом з цим ми піклуємося про самих залізничників – основному капіталі компанії.  По-перше, ми підвищуємо на 15% зарплату працівників.  По-друге, ми ініціюємо скорочення зарплати членів правління і адміністративного персоналу», – сказав Омелян.

Він додав, що сталий розвиток «Укрзалізниці» є питанням національної значущості.