Невідомі кинули гранату у двір будинку начальника внутрішньої безпеки Державної фіскальної служби України. У поліції пов’язують інцидент з професійною діяльністю чиновника.

У Вишгороді (передмістя Києва) в ніч на 19 червня невідомі кинули гранату у двір будинку начальника внутрішньої безпеки Державної фіскальної служби України Ігоря Шкурата. Про це Корреспондент.net повідомило джерело в поліції.

Повідомлення про вибух надійшло в поліцію о 2:26. Виїхавши на місце вибухотехніки та слідчо-оперативна служба знайшли на місці події залишки гранати, в тому числі важіль запалу.

В результаті вибуху пошкоджено фасад будинку, трав’яний настил перед будинком і ворота огорожі будинку. Постраждалих немає.

У поліції подію пов’язують з професійною діяльністю власника будинку. Зокрема, це може бути пов’язано зі справою про розкрадання контейнерів на Одеській митниці або зі справою про незаконну видачу дозволів на перевезення вантажів (вугілля) з тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей та перевезення таких вантажів в зворотному напрямку.

Наразі поліція перевіряє обидві версії. Зараз проводиться аналіз камер відеоспостереження, подворовий обхід, встановлюються свідки та очевидці, відпрацьовуються можливі шляхи відступу причетних осіб, і транспорт, на якому вони могли пересуватися.