Ведучий програми "Караоке на Майдані", продюсер та шоумен Ігор Кондратюк висловив своє ставлення до ідеї вибрати президентом Святослава Вакарчука або Володимира Зеленського.

"Ні, не проголосував би за Володю, ні за Славу з банальної причини. Володя і Слава – круті у своєму бізнесі: Слава – в шоу-бізнесі і групи "Океан Ельзи", а Володя – у проекті "Квартал 95″. Взагалі, Зеленський – це телевізійний продюсер всіх часів і народів на території України. Але у них обох абсолютно немає ніякого політичного досвіду. Не вміючи загрібати, можна проколоти ноги граблями. Це елементарні речі, і вони це розумію", – каже Ігор.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

За його словами, не варто проводити аналогію з Вацлавом Гавелом або Рональдом Рейганом.

"Гавел був багаторічним дисидентом, який мав свої політичні погляди. Він був трибуном ідеї, яка існувала після зникнення комунізму в Чехословаччині. А Рейган до президентства залишив акторство і багато років пропрацював в політиці. Якщо Зеленський хоча б чотири роки попрацює в парламенті, покаже, що він є політиком зовсім іншої формації, я за нього проголосую", – затверджує шоумен.

Потім Ігор процитував Олександра Ткаченка: Зеленський у певному сенсі набагато крутіший всіх, хто зараз в політиці, тому що якість його роботи просто вражає.

"Це не означає, що я фанат «Кварталу 95″ і гумору. Але він дійсно працює, працює і працює. Навіть дивуюся, як у нього вистачає часу. Але все це – зовсім інша сфера", – зазначає провідний.

Це ж відноситься і до Вакарчука, додає шоумен:

"Він – прекрасний канализатор громадських думок. Його слово, сказане в Twitter, важить набагато більше, ніж слово 75% депутатів, за які вони заплатять і запостят собі в постах у Фейсбуці. До речі, Вакарчук вже колись вляпався у політику і з неї ганебно втік, бо це був шок для нього"

"А просто йти в політику, щоб там протирати свої дорогі штани, що Володі, що Славіку на хрін не потрібно. Їм потрібно щось робити, щось змінювати. А вони міняти сьогодні поки абсолютно не в змозі. Я не знаю, хто, наприклад, у Зеленського буде другою людиною, хто буде прем'єр-міністром і так далі", – пояснює Кондратюк.