Генерал #Аллеров, перебуваючи на посаді Командуючого НГУ, увійшов в змову із забудовником та тодішнім народним депутатом (Максим Микитась), і разом провернули корупційну аферу – обікрали військовослужбовців на квартири і «заробили» на тому понад 8млн.$, пише на своїй сторінці Фейсбук, Євген Шевченко.

Позиція в оригіналі:

Детективи НАБУ провели ретельне розслідування, заарештували усіх підозрюваних і передали справу до суду. Наразі дві особи, а саме оцінювачки майна, вирішили піти на угоду зі слідством. Вони визнали свою провину у видачі завідомо неправдивих даних щодо оцінки вартості квартир для військовослужбовців і надали свідчення щодо інших, причетних до скоєння злочину, осіб. Суд визначив їм покарання 3 і 4 роки позбавлення волі (умовно).

Проте хотів сказати за інше. В цій історії мені дуже прикро за генерала, з яким я познайомився на війні і вважав дійсно порядною, принциповою, чесною людиною. Аллеров був не штабним, а справжнім бойовим генералом – завжди перебував на лінії фронту, часом навіть знімав погони, вдягав балаклаву і долучався до бойових операцій, аби особисто спостерігати за ходом бою. І завжди – завжди піклувався про долю звичайних солдат, навіть в дрібницях.

Тому я дуже зрадів, коли дізнався, що його підвищили і призначили Командуючим НГУ – нарешті, думав я, наш добровольчий батальон “Донбас” отримає повне забезпечення, бо ж багатьох наших бійців Аллеров знав особисто.
Але не так сталося, як гадалося. У ситому та затишному Києві генерал дуже швидко забув про кров, смерть і сльози солдат. Він спокусився на брудні гроші і вкрав житло, що призначалося для родин військовослужбовців. Вкрай цинічним виглядає той, вже доведений у суді факт, що одну з квартир у столиці отримала його донька, яка взагалі-то давно проживає у Москві…

Загалом до корупціонерів я ставлюся просто зневажливо. Але щодо Аллерова маю інші почуття – ця гнида має отримати по повній – усі 12 років тюрми із конфіскацією! На жаль, довічне ув’язення для корупціонерів існує лише в пустому піарі нашого  президента, хоча в даному випадку це було би дуже і дуже доречно.

Генерал #Аллеров, перебуваючи на посаді Командуючого НГУ, увійшов в змову із забудовником та тодішнім народним депутатом…

Опубликовано Євгеном Шевченко Понедельник, 16 ноября 2020 г.

Нагадаємо, детективи НАБУ в травні затримали колишнього командувача Нацгвардією України, генерал-полковника Юрія Аллерова, якому інкримінують розкрадання в особливо великих розмірах на будівництві житла для військових.

Йдеться про суму понад 5 мільйонів доларів.

«Там будувалися квартири на землі військової частини на Печерську. Потім їх поміняли на квартири в передмісті. Різниця між приміщеннями, які повинні були отримати військовослужбовці, і тими, які згодом отримали, становить понад 5 мільйонів доларів », – пояснили в НАБУ причину затримання.

Крім того, як виявилося, дочка Аллерова стала власницею однієї з квартир в новому комплексі, не зумівши пояснити, звідки у неї такі гроші, так як ніяким бізнесом вона не займалася.

«Хто з Києва, той розуміє, як Національна гвардія сама себе кинула на гроші. А точніше своїх офіцерів. Але якщо офіцери втратили, то дочка Аллерова придбала … придбала квартиру 76 кв. м в престижному районі столиці від забудовника якраз Нацгвардії. І новий Jeep Grand Cherokee 2015 року випуску. Відразу, після того як татко здав інтереси Нацгвардії », – заявляв тоді журналіст Гліб Каневський.

Варто зазначити, що українці просять президента звернути увагу на це! Та нарешті почати садити корупціонерів. Адже без посадок, конфіскацій і повернень грошей – країну нових і щасливих людей, не побудуєш.