Сьогодні кілька громадських організацій разом із родичами військовослужбовців перекрили центральну частину Львова ( на початку вулиці Личаківської). Це призвело до чималих проблем: заторів, зупинки роботи електротранспорту та навіть аварій, подекуди бійок і, звичних у наш час, дебатів. 

Отож, перекривши дорогу, активісти зіткнулися із представниками ДАІ. Активістів це насторожило, проте останні виправдовувалися, що наразі просто регулюють рух на цих ділянках вулиць задля уникнення дорожніх заторів.

Не всі намагались зрозуміти ідею акції. Багато хто обурювався і лайливо висловлювався щодо такого перфоменсу. А декому із водіїв така акція виявилася ну зовсім не до душі. Так водій автомобіля "Нива" вирішив все-таки прорватися через людей, результат цієї спроби виявився не надто приємним. Плід цієї ситуації, мабуть, матиме за собою кілька, якщо не протоколів кримінального характеру, то хоча б про порушення правил дорожнього руху. Результат прориву: переломи руки та ноги одного з активістів. Його уже доправили до медичного закладу. Проте, авто постраждало не менше, 4 пробиті колеса, розбите лобове вікно, самому водію розірвали футболку та взагалі трішки "пошарпали".

G7jYASyPRxM jRQgC1pq86s LVSLeosgL-U

Ми й надалі слідкуємо за розвитком подій. На місці були помічені активісти Варти 1, Львівського Автомайдану (оновленого) та "Автосотні".

 

Автор: Марвін